Географ мандрує

1070

Suno AI

Географ мандрує
v4

@Микола Андрусяк (ams1991)

Географ мандрує
v4

@Микола Андрусяк (ams1991)

歌詞
[Verse]
Географ глобус в руки взяв
У світі все обійняв
Мапи старі й нові
Мов казки
Відкривають таємниці ріки

[Chorus]
Він знає гори
Знає річки
Знає шляхи до далеких країни
Географ мандрує у думках своїх
І світ йому шепоче свої сни

[Verse 2]
В океанів синіх шуми живі
В пустелі жаркі мрії нові
В джунглях лунає відлуння кроків
Географ знає кожний куточок

[Chorus]
Він знає гори
Знає річки
Знає шляхи до далеких країни
Географ мандрує у думках своїх
І світ йому шепоче свої сни

[Bridge]
Від Північного сяйва до саванни тепла
Він носить в серці безкрайні дива
Кожна мапа — мов карта душі
Він мріє
Він бачить
Він живе у вірші

[Chorus]
Він знає гори
Знає річки
Знає шляхи до далеких країни
Географ мандрує у думках своїх
І світ йому шепоче свої сни
音楽のスタイル
male vocals, folk-inspired, storytelling, acoustic

よろしければ

曲のカバー Папа у Васи силён на тематике
v4

Xxx が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Pieczęć
v5

Łukasz Gajewski が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Dotya 30
v4

Ferencné Kanizsai が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Узкая дверь
v4

Susanna Oganesyan が Suno AI を使用して作成しました

関連プレイリスト

曲のカバー LATO JEST TU
v5

Jerzyna K が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Я приеду к тебе
v4

Тамара Музика が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Die letzte Kriegerin (Santander) Teil 18
v5

Rüdiger Großer が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー VOY A BRINDAR
v4

GABRIEL LOPEZ が Suno AI を使用して作成しました