Серце сповнене сил

1277

Suno AI

Серце сповнене сил
v4

@Рус Бенда

Серце сповнене сил
v4

@Рус Бенда

歌詞
[Verse]
Ви — світанок
Що відкриває день
Промінь світла в темряві ночей
Ваші слова — це ключі до скарбів
Вони нас вчать
Як знайти свій спів

[Chorus]
Хай Ваше серце сповнене буде сил
Хай кожен день дарує новий схил
Енергія і завзяття хай горять
З Вами легко світ весь обійнять

[Verse 2]
Ваші кроки — то стежка до вершин
Ви — опора у світі перемін
Мудрість Ваша — як джерело живе
З нього кожен силу знайде

[Bridge]
Ви — маяк
Що крізь бурю веде
Ви — тепло
Що в душі оживе
Світло Ваше ніколи не згасне
Ви для нас — джерело прекрасне

[Chorus]
Хай Ваше серце сповнене буде сил
Хай кожен день дарує новий схил
Енергія і завзяття хай горять
З Вами легко світ весь обійнять
音楽のスタイル
piano-driven ballad with rich vocal harmonies, melodic, uplifting

よろしければ

曲のカバー Angel mi niño
v4

janeth sotelo flores が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー JESZCZE MOŻNA ZMIENIĆ ŚWIAT
v5

Jerzyna K が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Die letzte Kriegerin (Temüjin und Dschamucha) Teil 12 II
v5

Rüdiger Großer が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Die letzte Kriegerin (Temüjin und Dschamucha) Teil 15 VII
v5

Rüdiger Großer が Suno AI を使用して作成しました

関連プレイリスト

曲のカバー Balatoni hajnal
v4

Erno Damm が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー حرب الحب
v4

Rasha が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Szerelmem
v4

Kata Fehér が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー TYLKO Z TOBĄ
v5

Jerzyna K が Suno AI を使用して作成しました