NE SÍRJ,DE MÉGIS...-25. SZONETT

1103

Suno AI

NE SÍRJ,DE MÉGIS...-25. SZONETT
v4

@Ákos Gyulai

NE SÍRJ,DE MÉGIS...-25. SZONETT
v4

@Ákos Gyulai

歌詞
Ne sírj, ha fáj a szív nagyon, s a lét,
Ha könny pereg s görög le arcodon,
S a kis patak, mi duzzad és csobog,
Begyűjtve kínkeserve sós vizét.

Ezernyi csepp ezernyi gyöngy lehetne,
De nincs, ki várja, gyűjtené tenyérbe,
Ki várna végtelent talán a szépre,
Amíg idő csodája azt lehelne.

De nincs a kéz, a selymes egykoron,
S az arcmosoly, mi kelti vágyakat,
S a tűz, az esti fényre lángoló.

Ki sírni tud, ha fájdalom akarja,
S a könnye hull, de mégis álmodó,
Reménye kél a fényre s égi napra.
音楽のスタイル
Opera, emotional, gentle voice, 60-80 BPM

よろしければ

曲のカバー STALOWA LOJALNOŚĆ
v4

GromekEssex が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Die letzte Kriegerin (Dschingis Khan) 36 Metal Ballad III
v4

Rüdiger Großer が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー COREN ACRE 6
v4

Jose do Carmo Carile が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー TY TAK NA MNIE DZIAŁASZ
v4

slawomir が Suno AI を使用して作成しました

関連プレイリスト

曲のカバー Panel de Boxeo Musical
v4

Corina Flores が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー A Kondorosi csárda
v4

Alexander Tajthy - Hayos が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー ESCALA SETE POR ZERO
v4

Jose do Carmo Carile が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Dansmarietje
v4

Nol Noij が Suno AI を使用して作成しました