Полюбив тебе за очі

1281

Suno AI

Полюбив тебе за очі
v4

@Евгений Степанов

Полюбив тебе за очі
v4

@Евгений Степанов

歌詞
[Verse]
Полюбив тебе за очі
Що як небо уночі
Полюбив тебе за волосся
Що горить
Мов осінь в лісі
Серце б’ється
Серце просить
А душа вже без тебе зависла

[Chorus]
Полюбив тебе за очі
Полюбив тебе за волосся
Полюбив
І зникли ночі
Зникли ночі
Зникли осені

[Verse 2]
Я шукав тебе у місті
Серед криків і таксистів
На вокзалах
У дощі
Ти як промінь в темноті
Полюбив тебе за сміх
Що як дзвін у серці мліє

[Chorus]
Полюбив тебе за очі
Полюбив тебе за волосся
Полюбив
І зникли ночі
Зникли ночі
Зникли осені

[Bridge]
Чи ти знаєш
Як воно?
Коли серце – не твоє
Руде сонце – це вино
Що у жилах запече

[Chorus]
Полюбив тебе за очі
Полюбив тебе за волосся
Полюбив
І зникли ночі
Зникли ночі
Зникли осені
音楽のスタイル
powerful, male vocals, accordion and acoustic guitar-driven, emotional

よろしければ

曲のカバー Die letzte Kriegerin (Dschingis Khan) 26 Mongolian
v4

Rüdiger Großer が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Dodikámnak
v4

Garda Gábor が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー блики света 11
v4

Vahtang Roshal が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Die letzte Kriegerin (Dschingis Khan) 30 Mongolian II
v4

Rüdiger Großer が Suno AI を使用して作成しました

関連プレイリスト

曲のカバー Bastião do Arbor
v4

Djan Lima Souza が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー ADIOS
v4

Dante Francisco が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Kármán András
v4

Tod Behring が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Держи мою ладонь
v4

Сергей Богушевич が Suno AI を使用して作成しました