Sotto 'O Cielo 'E Sta Terra

1016

Suno AI

Sotto 'O Cielo 'E Sta Terra
v4

@Antonio Rienzi

Sotto 'O Cielo 'E Sta Terra
v4

@Antonio Rienzi

歌詞
[Verse]
Sotto 'o cielo 'e sta terra,
'e stelle fanno a guerra,
'nce sta 'o profumo 'e mare,
ma 'a speranza è annascunnuta.
E 'e viche, chiagne e ride,
nun teneno 'a verità.

[Chorus]
'O core canta, canta,
e 'a voce s'arrobba 'o viento.
Sotto 'o cielo 'e sta terra,
'e suonne so' sempe 'o cunto.
Ma quanno 'o sole se ne va,
chi resta 'a ccà?

[Verse 2]
'Ncoppa 'e case 'e tufo antico,
'o tiempo pare fermato.
'A gente parla, murmura,
ma 'a vita passa a luongo.
E 'o sole chiude 'e porte,
senza 'na risposta 'a notte.

[Chorus]
'O core canta, canta,
e 'a voce s'arrobba 'o viento.
Sotto 'o cielo 'e sta terra,
'e suonne so' sempe 'o cunto.
Ma quanno 'o sole se ne va,
chi resta 'a ccà?

[Bridge]
Chi 'o sa, si 'o viento parla,
'e storie ca nun sentimmo.
Chi 'o sa, si 'a luna guarda,
e si porta 'e pensieri 'int' 'o scuro.

[Chorus]
'O core canta, canta,
e 'a voce s'arrobba 'o viento.
Sotto 'o cielo 'e sta terra,
'e suonne so' sempe 'o cunto.
Ma quanno 'o sole se ne va,
chi resta 'a ccà?
音楽のスタイル
melodic, acoustic, featuring fingerpicked guitar, mandolin, and soft harmonica to evoke a heartfelt and earthy atmosphere, country

よろしければ

曲のカバー Камам
v4

Екатерина Василенко が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Die letzte Kriegerin (Dschingis Khan) 35 III
v4

Rüdiger Großer が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Fuck
v4

Jhony Lemon が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Pequeño Campeón
v4

ricardo davila rodriguez が Suno AI を使用して作成しました

関連プレイリスト

曲のカバー TAM, GDZIE NIEBO JEST BLIŻEJ
v4

Jerzyna K が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Die letzte Kriegerin (Dschingis Khan) 28 V
v4

Rüdiger Großer が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Pure
v4

PierPaolo CaLiSTi が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー شيله غزليه
v4

مصمم が Suno AI を使用して作成しました