Trzydzieste Trzecie Urodziny

962

Suno AI

Trzydzieste Trzecie Urodziny
v4

@Pam Meggie

Trzydzieste Trzecie Urodziny
v4

@Pam Meggie

歌詞
[Verse]
Halo ludzie
Czas świętować razem
Adaś dzisiaj wchodzi w nowy czas
Tort na stole
Świece w pełnym gazie
Trzydzieści trzy – to dobry czas!

[Chorus]
Hej
Hej
Adaś
Lat już trzydzieści trzy!
Z nami śpiewaj
Z nami baw się dziś
Czas ucieka
Lecz nie martw się tym
Sto lat krzyczymy
Niech echo niesie rytm!

[Verse 2]
Niech muzyka w sercu płonie jasno
Niechaj zdrowie nigdy nie odmawia
Tyle planów
Tyle dróg przed tobą
Adaś
Życie to twoja sprawa!

[Bridge]
Sto lat w górę
Kielichy do nieba
Tylko radość
Tylko tego ci trzeba
Niech ta noc trwa
Niech płonie czas
Trzydzieści trzy
To twój wielki blask!

[Chorus]
Hej
Hej
Adaś
Lat już trzydzieści trzy!
Z nami śpiewaj
Z nami baw się dziś
Czas ucieka
Lecz nie martw się tym
Sto lat krzyczymy
Niech echo niesie rytm!

[Outro]
Z tortem w ręku
Z uśmiechem na twarzy
Niechaj przyszłość tylko piękne sny marzy
Adaś
Trzydzieści trzy
To dopiero start
Przed tobą świat
Przed tobą świat!
音楽のスタイル
rhythmic, acoustic instrumentation with male vocals; emphasis on percussive guitar strumming and dynamic vocal delivery, folk, disco

よろしければ

曲のカバー حكاية الوالد
v4

Abdullah lak が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Сорок пять лет вместе
v4

Ирина Сапрыгина が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Від першого «Привіт
v4

ЯРИНКА が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー O trzeciej w nocy
v4

westin が Suno AI を使用して作成しました

関連プレイリスト

曲のカバー Die letzte Kriegerin (Dschingis Khan) Teil 14 II
v4

Rüdiger Großer が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Die letzte Kriegerin (Dschingis Khan) 21 Irish II
v4

Rüdiger Großer が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Die letzte Kriegerin (Dschingis Khan) 25 II
v4

Rüdiger Großer が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Die letzte Kriegerin (Dschingis Khan) 31 Cantabra III
v4

Rüdiger Großer が Suno AI を使用して作成しました