Hymn Drogi Z Lugano Do Polski

1043

Suno AI

Hymn Drogi Z Lugano Do Polski
v4

@Adrian Trybulski

Hymn Drogi Z Lugano Do Polski
v4

@Adrian Trybulski

歌詞
[Zwrotka 1]
W blasku świtu ruszamy w drogę
Ksiądz Paweł prowadzi wśród górskich progów
Alpy nas witają
Szczyty w chmurach toną
Droga przed nami jak święta ikoną

[Przedrefren]
Przyjaźń w sercach
Sandomierska
Przemyska
Wspólna podróż
Radość bliska

[Refren]
O Panie
Błogosław nasz szlak
Niech każdy kilometr niesie Twój znak
W jedności dusz i z modlitwą w tle
Z Lugano do Polski
Prowadzisz nas
Panie
W swej mgle

[Zwrotka 2]
Widoki Alpy
Jak niebiańskie malowidła
Serce rośnie
Gdy wstaje słońca bryła
W aucie śmiech
Rozmowy jak pieśń radosna
W tej podróży miłość Twoja jest obecna

[Refren]
O Panie
Błogosław nasz szlak
Niech każdy kilometr niesie Twój znak
W jedności dusz i z modlitwą w tle
Z Lugano do Polski
Prowadzisz nas
Panie
W swej mgle

[Mostek]
Mosty w dolinach
Tunele w skałach
Cisza modlitwy
Echo w sercach trwa
Droga jak rzeka
Co płynie w nieskończoność
Twoje prowadzenie daje nam wolność
音楽のスタイル
solemn organ melody with choral harmony, church hymn style

よろしければ

曲のカバー Gurra på Ica
v4

Niklas Andersson が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Die letzte Kriegerin (Dschingis Khan) 38 Cantabra III
v4

Rüdiger Großer が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー LLlllaala
v4

Brigitta Szakál が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Platt_10.20
v4

Török Zoltán が Suno AI を使用して作成しました

関連プレイリスト

曲のカバー Ma mulakok
v4

Alexander Tajthy - Hayos が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Die letzte Kriegerin (Dschingis Khan) 37 Death Metal II
v4

Rüdiger Großer が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー حماسي
v4

Almarkz が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Интеллиньюз 5 лет
v4

Yuri Entus が Suno AI を使用して作成しました