Куба в серці завжди

1793

Suno AI

Куба в серці завжди
v4

@Віталій Сторожук

Куба в серці завжди
v4

@Віталій Сторожук

歌詞
[Verse]
Кубинський берег
Пісок і вітри
Там
Де служили наші брати
Вологі ночі
Багряні світанки
Шепіт пальм і моря співанки

[Chorus]
Куба
Ти в серці завжди
Теплий твій подих
Шепіт води
Куба
Ти в пам'яті є
Душу твою несе море в далечінь

[Verse 2]
Бригада в Нарокко
Дванадцятий центр
В очах солдатів — вогонь і терп
Зорі там світять
Як сльози в ночі
Їхні історії
Як хвилі в ріці

[Chorus]
Куба
Ти в серці завжди
Теплий твій подих
Шепіт води
Куба
Ти в пам'яті є
Душу твою несе море в далечінь

[Bridge]
Вологі ночі
Багряні закати
Куба нам співала
Як рідна мати
Звуки гітари
Пісня без краю
В серці залишилась
Кубо
Я знаю

[Chorus]
Куба
Ти в серці завжди
Теплий твій подих
Шепіт води
Куба
Ти в пам'яті є
Душу твою несе море в далечінь
音楽のスタイル
rhythmic, latin-inspired, acoustic with soft percussions and brass accents

よろしければ

曲のカバー Moonlit Rootways
v4

JackSniperCoc が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Рр
v4

Kinder が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Aurora Dominion
v5

Daruta Vera が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー قدرك وعرفته
v4

yaya が Suno AI を使用して作成しました

関連プレイリスト

曲のカバー Abdulwali and Amal
v4

قلب مجروح بعمق が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Mangó klub vár
v4

Ibolya László-Szabò が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー AOS 10 ANOS DA ESCOLA DE ATENAS
v4

Jose do Carmo Carile が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー La Banda No Para
v4

Leyla Jaimez が Suno AI を使用して作成しました