Andi 50 – Pörög az élet (Zalaco verzió)

994

Suno AI

Andi 50 – Pörög az élet (Zalaco verzió)
v4

@Kata Boglárka Darabos

Andi 50 – Pörög az élet (Zalaco verzió)
v4

@Kata Boglárka Darabos

歌詞
[Verse]
Andi ötven lett ma
Pörög az élet
Tangóharmonika szól
Táncol minden lélek
Zalaco süti illata
Friss kávéval kérlek

[Chorus]
Pörög az élet
Pörög a szív
Andi ma mindenkit elbűvít
Pörög az élet
Forog a kerék
Zalacóban minden falat elég

[Verse 2]
Asztalon a bor
Mellette kalács
Nevetünk nagyot
Szól a vidám dallamár
Minden perc ajándék
Édes mint a máz

[Bridge]
Táncolj velünk
Ne állj meg most
Harmonika szól
Az este elmos
Zalaco torta
A szívbe talál
Andi ötven lett
Ma nincs határ

[Chorus]
Pörög az élet
Pörög a szív
Andi ma mindenkit elbűvít
Pörög az élet
Forog a kerék
Zalacóban minden falat elég

[Outro]
Andi ötven
Ez nagy nap ma
Tánc és dal
Harmonika hangja
Zalaco süti
Mindenkit vár
Itt az élet
Édes
Mint a cukormáz!
音楽のスタイル
magyar, tangóharmonika, vidám mulatós, dob, közepes lendület; hangszerelés: harmonika, basszusgitár, táncolható

よろしければ

曲のカバー Les vacance dans mon pays
v4

Ergys Hysnillari が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー I Hudik är vi bäst
v4

Niklas Andersson が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Cumple lorenzo
v4

Graciana Ocampos が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー MELODIA, KTÓREJ NIE PAMIĘTAM
v4

Jerzyna K が Suno AI を使用して作成しました

関連プレイリスト

曲のカバー 18-ście lat naszej córki
v4

Necia Atenos が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Não Nasci Pra Parar
v4

Ben Hur Oliveira が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Izrael, fiad mégis él
v4

Péter Éliás が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Gentle Arpeggios
v4

GAFAR Sly が Suno AI を使用して作成しました