Слуцкия ткачыхи

1611

Suno AI

Слуцкия ткачыхи
v4

@Zora

Слуцкия ткачыхи
v4

@Zora

歌詞
Ад ро́дных ниу ад ро́днай ха́ты
У па́нски двор дзеля́ красы́
Яны́ бязро́дныя узя́ты
Ткаць залаты́я паясы́

И цягам до́угия часины
Дзяво́чыя забы́ушы сны
Свае шырокия тканины
На лад пярсицки ткуць яны́

Чый гэта верш
хто не ве́дау гэта
Багдано́вича Максима
Беларускага народнага паэта

чый гэта верш
И
хто не ве́дау гэта
Багдано́вича Максима
Беларускага народнага паэта

А за сцяно́й смяецца поле
Ззия́е неба з-за вакна́
И думки мкнуцца мима воли
Туды дзе расцвяла вясна

Дзе блишча збожжа у яснай да́ли
Синеюць мила васильки
Хало́дным срэбрам ззя́юць хва́ли
Миж гор лиючайся раки

Чый гэта верш
хто не ве́дау гэта
Багдано́вича Максима
Беларускага народнага паэта

Чый гэта верш
хто не ве́дау гэта
Багдано́вича Максима
Беларускага народнага паэта

Цямнее край зубча́ты бора
И тчцэ забыушыся рука
Замиж пярсидскага узо́ра
Цвяток радзимы василька

Чый гэта верш
хто не ве́дау гэта
Багдано́вича Максима
Беларускага народнага паэта

Пясняр у Вильне быу надхнёны
Але на Волге ужо цягам ча́су жыу
Нажаль так склауся лёс яго́ нядоуги
И у той свет зыйшоу Ен маладым

Нажаль так склауся лёс яго́ нядоуги
Не даписау́ не далюбиу

Чый гэта верш
Так ведай гэта
Багдано́вича Максима
Беларускага народнага паэта

Цямнее край зубча́ты бора
И тчцэ забыушыся рука
Замиж пярсидскага узо́ра
Цвяток радзимы василька

Замиж пярсидскага узо́ра
Цвяток радзимы василька

Цвяток радзимы василька
音楽のスタイル
Гитара

よろしければ

曲のカバー Die letzte Kriegerin (Dschingis Khan) 27 III
v4

Rüdiger Großer が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Pincel de Seda
v4

Sofia Irazabal (Minus) が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Die letzte Kriegerin (Dschingis Khan) Teil 14 Cantabra II
v4

Rüdiger Großer が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー ŁUKASZ – JESZCZE STOJĘ
v4

slawomir が Suno AI を使用して作成しました

関連プレイリスト

曲のカバー Бабник.ночей тишИ превращала пустяк в несчастье..
v4

Светлана Вайвадене が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Die letzte Kriegerin (Dschingis Khan) Teil 20 Cantabra IV
v4

Rüdiger Großer が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Wind and Breaks
v4

gerard peters が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Шкоала ноастрэ, драгэ!
v4

Василий Корнован が Suno AI を使用して作成しました