A kaltscmid hotel egy fos hely

1971

Suno AI

A kaltscmid hotel egy fos hely
v4

@András Györök

A kaltscmid hotel egy fos hely
v4

@András Györök

歌詞
[Verse]
Füstszag lengi át az előteret
A szőnyegen olykor csak mocsok terem meg
Foltos a fal és az ágy megnyikordul
Ez a hely
Hol minden álom porba hull
[Chorus]
Ez a hotel egy fos hely
Ne is próbáld
A plafon csepeg
Az ágy alszik magányát
A kilincs leesik
Az ajtó se csendes
Ez a kaltscmid hotel
Az életed nem ment meg
[Verse 2]
A mosdóban vízcsap ordítva folyat
A tükörben csak üresség mutat
A szobaszervizben káosz van mindig
A reggelitől a gyomrod máris visít
[Chorus]
Ez a hotel egy fos hely
Ne is próbáld
A plafon csepeg
Az ágy alszik magányát
A kilincs leesik
Az ajtó se csendes
Ez a kaltscmid hotel
Az életed nem ment meg
[Bridge]
Lenn a portán már vár a pokol
A recepciónál a mosoly kicsit torz
Lopva néz körül
Alig várja hogy menj
Ez a hely gonosz
Ez a hely egy kis kénköves menny
[Chorus]
Ez a hotel egy fos hely
Ne is próbáld
A plafon csepeg
Az ágy alszik magányát
A kilincs leesik
Az ajtó se csendes
Ez a kaltscmid hotel
Az életed nem ment meg
音楽のスタイル
rebellious, punk-rock

よろしければ

曲のカバー NIE WRACAJMY JESZCZE
v4

Jerzyna K が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー غامكني
v4

يونس الخولاني が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Ma is téged választalak
v4

Dóra Mészáros が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Shiva
v4

P. Aniyan が Suno AI を使用して作成しました

関連プレイリスト

曲のカバー قاعدة الهمزة
v4

شمس المعرفة が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Amor en su interior
v4

Roberty Blandino が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー اغنيه
v4

ABO WAAD AHMED が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Turn the Night Alive
v4

Daruta Vera が Suno AI を使用して作成しました