Я не люблю тріпатись...

1033

Suno AI

Я не люблю тріпатись...
v4

@Евгений Мельниченко

Я не люблю тріпатись...
v4

@Евгений Мельниченко

歌詞
Я не люблю тріпатися про проблеми,
І не бачу сенсу, сперечатися на перед.
Я не шукаю друзів, у перехожих обличчях,
І не біжу, коли мене ніхто не чекає...
Я також не поспішаю забути образи,
До добра, з побоюванням ставлюся завжди!
І не прошуся до того, хто на мене має образи,
А втім... Рідко просять нас туди...
Я не люблю стояти спиной до дверей
І не буду торгувати обличчям!
Легко ставлюся я, до будь-якої утрати,
І ніколи не був і не буду негідником я...
Люблю дружбу міцну, чоловічу я,
Й сухаря шматок - пополам!
І слово дане, в хвилину тяжку,
За срібло Іуди... Я не продам...!
І якщо треба, я прийду й поможу,
Але до тих, хто в дружбі святий.
Я не люблю людей, схожих на овоч,
Та й краще вперед вже, ніж повільно назад...
音楽のスタイル
Instrumental

よろしければ

曲のカバー Stone by the River
v4

Josif Vasili が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Skyline Aurora
v4

Robert Nowak が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Kechua Gua Gua
v4

Sailin Ricardo が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー No te dejaré
v4

jonatan meraz が Suno AI を使用して作成しました

関連プレイリスト

曲のカバー بدوي
v4

‫أبو ناشي الاحيوات (الاحيوي)‬‎ が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Непобедимый раунд
v4

Олег Ким が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー جرحك على الباب
v4

yamen atma が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Hazardzisci
v5

GromekEssex が Suno AI を使用して作成しました