Вова кохає крошку кицюльку Олю

1120

Suno AI

Вова кохає крошку кицюльку Олю
v4

@Vladimir Alegrub авторские песни

Вова кохає крошку кицюльку Олю
v4

@Vladimir Alegrub авторские песни

歌詞
[Verse]
Вова бачив Олю в парку біля ставу
Його серце палало він не знає чому
Кицюлька мила очі як зірки
Закохався Вова та й вже навіки

[Verse 2]
Оля танцює мов квітка лугова
Вона сяє яскраво в ніжних кольорах
Кожен її крок мов пісня нова
Зачарувала Вову без зайвих слів

[Chorus]
Ой кохає Вова крошку кицюльку Олю
Серце б"ється швидше слів знайти не в змозі
В вінках із квітів танцюють до рання
Вова і Оля мрії всі здійсняться

[Verse 3]
Кожен вечір разом вони
Зорі у небі малюють казки
Сміхом дзвіночками тиша лягай
Цього кохання вистачить на край

[Bridge]
Оля сміється наче світанок
Вова у відповідь мружиться мить
Їхній світ яскравий барвистий малюнок
Життя вони танцюють мов вітер щит

[Chorus]
Ой кохає Вова крошку кицюльку Олю
Серце б"ється швидше слів знайти не в змозі
В вінках із квітів танцюють до рання
Вова і Оля мрії всі здійсняться
音楽のスタイル
dance, pop

よろしければ

曲のカバー دم سمواتي
v4

علول ميوزك が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー A SORS-SYMPONIC- ROCK OPERA
v4

Ákos Gyulai が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Клятвы во тьме
v4

Айдын Абдилдабеков が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー З першого січня
v4

ЯРИНКА が Suno AI を使用して作成しました

関連プレイリスト

曲のカバー Coin Strike
v4

Tatyana Martinovskaya が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Nabz~
v4

Darian dm Beb が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Jinna Tenu Bhulna
v4

Kanu Sharma が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー גמר חתימה טובה
v4

Yuri Entus が Suno AI を使用して作成しました