Аликтың максаты

817

Suno AI

Аликтың максаты
v3.5

@Gulnaz Zhiengalieva

Аликтың максаты
v3.5

@Gulnaz Zhiengalieva

歌詞
Тууу достар
Овулэйшн болватрм еще ана видел шығадығоооо
Бляяяяя
Бір сүйісинда 20 жасқа келгенде не масқара мынау
Ойымнан кетпейдііі
Қашан бабочки в животе болам
Розовый ошки тағып алып әкес
Бр жақсы көруге жарымағанымба
Деп
Джәниииим әлі ақ дерский жігіт тауп аласн
Отрасндар камрюхада қыздаар сүистм деп
Тооууу андай бала керек қинап ұстап нететн
Тууууу
Казір керек
音楽のスタイル
Pop

よろしければ

曲のカバー ¿ porque me fui ?
v4

Alvaro Valiña が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー يم الربع
v4

pouya pouya が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー El tigre
v4

Rodríguez Guillermo が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Libre
v4

Roberty Blandino が Suno AI を使用して作成しました

関連プレイリスト

曲のカバー Ma
v4

TheMarcsicica Marcsi が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Cualquier Martes
v4

jafeth Villavicencio が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Die letzte Kriegerin (Dschingis Khan) 23 Cantabra
v4

Rüdiger Großer が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Die letzte Kriegerin (Dschingis Khan) 32 Celtic I
v4

Rüdiger Großer が Suno AI を使用して作成しました