Nem lesz jó a november huszonhatodika

850

Suno AI

Nem lesz jó a november huszonhatodika
v3.5

@Fábián Orosz

Nem lesz jó a november huszonhatodika
v3.5

@Fábián Orosz

歌詞
[Verse]
Nem lesz jó a november huszonhatodika
Vezetői tréning lesz munkatervezésről
Most akkor mi legyen Levente
Hogy lesz így prákszisztág
[Verse 2]
Iroda romokban fog heverni
Mi lesz most a sok tervünkkel
Kávé se marad a bögrékben
Mondom hogy nincs menekvés
[Chorus]
Álljunk ki és nézzünk szembe
Nem hagyhatjuk hogy elborítson
Emeljünk fel kezeket az égbe
Levente velünk van biztosan
[Verse 3]
Ragyog a nap de a lelkünk borús
Ránk vár a sok szürke feladat
Felszedjük a szétfolyt energiát
Mint egy vidám mozaik darabjai
[Verse 4]
Új ötletekkel vágunk neki
A rendetlenségnek nincs esélye
Levente megadja a kezdőlöketet
November huszonhatodika a miénk lesz
[Chorus]
Álljunk ki és nézzünk szembe
Nem hagyhatjuk hogy elborítson
Emeljünk fel kezeket az égbe
Levente velünk van biztosan
音楽のスタイル
rhythmic pop

よろしければ

曲のカバー 11
v4

Gustav von Holst が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー HUAWEI
v4

Cassimo Cassimo が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Szerelmem
v4

Petra Bogdán が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー طعنه
v4

Said Ahmd が Suno AI を使用して作成しました

関連プレイリスト

曲のカバー Adrika
v4

Tímea Grestyák が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー aku rindu
v4

khusni labib が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー rast gəlməyəydin
v4

Nebi Serdaroglu が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Six Note Sunshine
v4

Michaël Mansard が Suno AI を使用して作成しました