Туған күніңмен тұрсынай

764

Suno AI

Туған күніңмен тұрсынай
v3.5

@Нурия Ермек

Туған күніңмен тұрсынай
v3.5

@Нурия Ермек

歌詞
[Verse]
Таң жарық болып атып тұр
Күн көзінде күлімдеген бір нұр
Сені күткен бұл шақтың
Туған күніңмен тұрсынай
[Verse]
Достарыңмен мұздайлар
Күлкі шырайын ашады бар
Саған айтқан тілектерге
Бар әлем халқы қостайды
[Chorus]
Туған күніңмен тұрсынай
Жан дүниенде от жансын
Армандарың бәрі орындалсын
Бақыт құшағында тұрсынай
[Verse]
Көңіліңді көтеріп жатқан
Аспан аясында қалықтаған
Сыңғырлаған ән күйіңмен
Туған күніңмен тұрсынай
[Bridge]
Жылдар көшсен жасай берет
Сан асулардан асар еткен
Алға қойған мақсаттарға
Қол жеткізіп тұрсынай
[Chorus]
Туған күніңмен тұрсынай
Жан дүниенде от жансын
Армандарың бәрі орындалсын
Бақыт құшағында тұрсынай
音楽のスタイル
pop celebratory

よろしければ

曲のカバー بندوري يا بندوري
v4

Aqeel J5wu が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Cumple lorenzo
v4

Graciana Ocampos が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Die letzte Kriegerin (Dschingis Khan) 36 mystic
v4

Rüdiger Großer が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Brenda Quince Años
v4

Carina Contreras が Suno AI を使用して作成しました

関連プレイリスト

曲のカバー Időgép
v4

Mariann Seres が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Golden Court Overture
v4

angelika razim が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー كings اللعبة
v4

kareem mohammed が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Dd
v4

Johansen Balaviar が Suno AI を使用して作成しました