Hetvenhét augusztus három

712

Suno AI

Hetvenhét augusztus három
v3.5

@dama pet

Hetvenhét augusztus három
v3.5

@dama pet

歌詞
Születésed óta eltelt tizenhétezer-százhatvanhét nap, ami több mint kétezernégyszázötvenkettő hét.
Születésed óta több mint ezerhétszázharminc milliót vert már a szíved.
Magyarországon ezerkilencszázhetvenhét augusztus harmadikán négyszáznyolcvanhét baba látott világot, világszerte pedig háromszázhetvennégy ezer.
Szerdán születtél.
Oroszlán vagy.
A születésed óta több mint háromezer-négyszáznyolcvanöt milliárd köbméter víz folyt le a Dunán.
Ha születésed óta nem vágattad volna le a hajad, az most több mint hat méteres lenne.
Ezernégyszázkilencvenkettőben augusztus harmadikán indult el Kolumbusz Kristóf Huelvából, hogy nyugat felől jusson el Indiába. Két hónap múlva „felfedezi Amerikát”.
Augusztus harmadikán született még többek között Gárdonyi Géza, Martin Sheen, Másik János, Wahorn András, James Hetfield.
Ezerkilencszázhetvenhét augusztus harmadika
Több mint ezerhétszázharminc milliót vert már a szíved.
Több mint ezerhétszázharminc milliót.
音楽のスタイル
spoken word beat

よろしければ

曲のカバー يتصلّح بإيديك
v4

ابو يزيد が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Звонок.
v4

Светлана Вайвадене が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Die letzte Kriegerin (Dschingis Khan) 21 Cantabra III
v4

Rüdiger Großer が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー La Cala
v4

Giacomo Viscomi が Suno AI を使用して作成しました

関連プレイリスト

曲のカバー عمار
v4

Abo Alihashem が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Die letzte Kriegerin (Dschingis Khan) 22 V
v4

Rüdiger Großer が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Idź do przodu
v4

Jacek Rurak が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー كفايا
v4

Rami Adel が Suno AI を使用して作成しました