Іван справжній піздорван

820

Suno AI

Іван справжній піздорван
v3.5

@CyMaШеDшAя_InFa

Іван справжній піздорван
v3.5

@CyMaШеDшAя_InFa

歌詞
[Verse]
Іван справжній
Ну просто жесть
Хто його побачить
Губить честь
Бо жити як він - справжній фест
Боротися з ним - це просто тест
[Verse 2]
На хуторах
В лісі
В полі
Іван завжди на повній волі
Навіть в місті він як звір
Не знайдеш його під сидір
[Chorus]
Ой Іване
Який ти зірваний
Веселий
Буйний та коханий
Навколо тебе буря й сміх
Справжній піздорван у всіх
[Verse 3]
Сорочка в дірках
Штани порвані
Іван завжди в своєму жанрі
Де з'явиться
Там свято
Люблять його людські браття
[Bridge]
Сідаймо разом
Вузьке коло
Поговоримо про жартів слово
Іван нам скаже пару фраз
Розсміємось разом враз
[Chorus]
Ой Іване
Який ти зірваний
Веселий
Буйний та коханий
Навколо тебе буря й сміх
Справжній піздорван у всіх
音楽のスタイル
garage rock raw

よろしければ

曲のカバー Die letzte Kriegerin (Dschingis Khan) 33 V
v4

Rüdiger Großer が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Die letzte Kriegerin (Dschingis Khan) 27 Mongolian II
v4

Rüdiger Großer が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Тот, кто силы придаёт
v4

Kieriande Yrana が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Die letzte Kriegerin (Dschingis Khan) Teil 15 V
v4

Rüdiger Großer が Suno AI を使用して作成しました

関連プレイリスト

曲のカバー دار العلم
v4

KIMO TV が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー ظلّك ما غاب
v4

almahib sadam が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー День Малина
v4

Александр Белошицкий が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Die letzte Kriegerin (Dschingis Khan) 26 Cantabra II
v4

Rüdiger Großer が Suno AI を使用して作成しました