Дәнекерлеуші мамандығым мақтанышым

1243

Suno AI

Дәнекерлеуші мамандығым мақтанышым
v3.5

@Jadyra

Дәнекерлеуші мамандығым мақтанышым
v3.5

@Jadyra

歌詞
[Verse]
Мақтанышым өз ісім
Темірді пісірген
Әр күнде бір жаңалық
Шеберлікті үйренген
[Chorus]
Отанға қызмет ету
Өтеп жүрген міндетім
Зергердей нәзік ісім
Дәнекерлеуші серігім
[Verse 2]
Қолымнан келіп жатқан
Металды біріктіру
Жанып тұрған отынмен
Дәлдікпен түбір сындыру
[Chorus]
Отанға қызмет ету
Өтеп жүрген міндетім
Зергердей нәзік ісім
Дәнекерлеуші серігім
[Bridge]
Сапалы ғимараттар
Біз салған асыл жол
Әрбір сыммен бір алап
Әлемде жоқ тоқтар еш
[Verse 3]
Сеніммен қарайды ел
Менің қызу еңбегіме
Шаршамай істен кешке
Еңбекті сүйем өмірге
音楽のスタイル
folk vibrant rhythmic

よろしければ

曲のカバー Tiko és D mamák
v4

Freak Gym が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー O trzeciej w nocy
v4

westin が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー ابحافي
v4

عبدالقادر العبدلي が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー مصطفى
v4

Yousr office が Suno AI を使用して作成しました

関連プレイリスト

曲のカバー WRACAM DO SIEBIE
v4

Jerzyna K が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Teddy a Futár
v4

Milán Lázár が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Die letzte Kriegerin (Dschingis Khan) 25 Cantabra
v4

Rüdiger Großer が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Включай режим
v4

Евгений が Suno AI を使用して作成しました