Zabieramy Zuzie do restauracji Manga

673

Suno AI

Zabieramy Zuzie do restauracji Manga
v3.5

@polska tv

Zabieramy Zuzie do restauracji Manga
v3.5

@polska tv

歌詞
[Verse]
Idziemy ulicą w deszczu razem
Pod parasolem śmiechem chronieni
Zuzia ma marzenie w oczach jasnych
Kierunek Manga nikt nas nie powstrzyma
[Verse 2]
Sushi kręcą na oczach klientów
Z ryby świeżej jak wielki ocean
Atmosfera jasna światła neonów
Zuzia się uśmiecha jest zachwycona
[Chorus]
Zabieramy Zuzie do restauracji Manga
Czas się zatrzymał w tej magicznej chwili
Zabieramy Zuzie do restauracji Manga
Smak Japonii w sercu się rozgościł
[Verse 3]
Krewetki tempura ryżu kawałki
W powietrzu salsa sojowy zapach
Kiszone warzywa hubańskie smaki
Zuzia szepcze “to jest jak sen piękne”
[Chorus]
Zabieramy Zuzie do restauracji Manga
Czas się zatrzymał w tej magicznej chwili
Zabieramy Zuzie do restauracji Manga
Smak Japonii w sercu się rozgościł
[Bridge]
Każdy kęs jest jak podróż w odległe kraje
Sztuka smaku w każdej potrawie objawia się
Zuzia teraz już wie kiedy z nami się śmieje
Zabieramy ją tam gdzie sen z rzeczywistością miesza się
音楽のスタイル
electropop danceable pop

よろしければ

曲のカバー Саайчыннік
v4

Zora が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Zalánka 10.születésnapjára
v4

Ágnes Szőke が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Ci troviamo domani ( clo Nane)
v4.5

Roberto Lazzaris Bertoldi が Suno AI を使用して作成しました

関連プレイリスト

曲のカバー سبوع محمد
v4

احمد درويش が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Свадебный круг
v4

РУСТАМ АБРЕКОВ NEW КАВКАЗ が Suno AI を使用して作成しました