Timi 31 születésnap

64

Zenét készítette: Tabuzz Suno AI

Timi 31 születésnap
v4

@Tabuzz

Timi 31 születésnap
v4

@Tabuzz

Dalszöveg
[Intro]
Hé, Timi!
Harmincegy mi?
Ugyan már, ezt senki nem hiszi!

[Verse 1]
A Campuson kezdődött egy nyári éjszakán,
én egy liter rummal, te józanul talán.
Beszélgettünk hosszan, és jó volt nagyon,
egymásba estünk, fiatalon, vakon.

Te nevettél rajtam, volt is rá elég ok,
de már akkor éreztem: melletted maradok.
Egy este, egy találkozás, egy közös pillanat,
azóta veled minden nap egyre csak többet ad.

[Pre-Chorus]
Három év, és jött a gyűrű,
egy év múlva kimondtuk: igen!
Újabb három, és itt a lagzi,
nincs más hátra csak hapci!

[Chorus]
Harmincegy, na és aztán?
Senki nem mondaná meg igazán!
Harmincegy, na és aztán?
Timi mellett mindig újraindul a nyár!

Boldog szülinapot, Timi,
ma mindenki csak érted bulizik!
Harmincegy, na és aztán?
Veled jobb és szebb ez a világ!

[Verse 2]
Eger, Barcelona, napsütötte Görögország,
Olaszország ízei és Málta vártak ránk.
Svájc, Ausztria, majd Mexikó,
bedolgozni hú de jó.

Utazni és enni, játszani, nevetni,
egy új helyet felfedezni, mindent megkóstolni.
Sportos vagy és okos, jólelkű és vidám,
csak azt nem értem, az idő miért nem fog rajtad ki ám.

[Pre-Chorus]
Ha étlap kerül eléd, indul a komoly kutatás,
ha játék kerül elő, nincs kegyelem, nincs kifogás!
De bármi történjen, egy dolog biztos marad:
a mosolyod egy pillanat alatt mindenkit elragad.

[Chorus]
Harmincegy, na és aztán?
Senki nem mondaná meg igazán!
Harmincegy, na és aztán?
Timi mellett mindig újraindul a nyár!

Boldog szülinapot, Timi,
ma mindenki csak érted bulizik!
Harmincegy, na és aztán?
Veled jobb és szebb ez a világ!

[Bridge]
Nem tudom megunni a veled töltött időt,
sem a közös terveket, sem a közös jövőt.
Szeretlek, imádlak, ezt halljad ma százszor,
téged választanálak újra, bárhol és bármikor.

És ha majd egyszer tényleg látszik rajtunk a kor,
mi akkor is nevetünk egy hatalmas adag étel fölött valahol.
Te ugyanilyen kedvesen rám nézel majd,
én pedig még mindig azt mondom: Timi, hagyjál nekem is!

[Final Chorus]
Harmincegy, na és aztán?
Senki nem mondaná meg igazán!
Harmincegy, na és aztán?
Timi mellett mindig újraindul a nyár!

Boldog szülinapot, Timi,
ma mindenki csak érted bulizik!
Harmincegy, na és aztán?
Szeretlek ma, holnap és egy életen át!

[Outro]
Harmincegy, na és aztán?
Veled jobb ez a világ!
Boldog születésnapot, Timi!
A zene stílusa
Vidám, bulis, táncolható retro-pop, férfi énekhang, fülbemászó ismétlődő refrén, játékos szintetizátorok, funky basszus, taps, megható lezárás.

Talán tetszene

A dal borítója คนไม่ดี
v4

Készítette: ไพบูลย์ เหล่าหวายนอก Suno AI

A dal borítója JESTEŚ MOIM DOMEM
v5

Készítette: slawomir Suno AI

A dal borítója Século das Luzes
v4

Készítette: YASMIM MARIA DE FATIMA FARIAS DA CRUZ Suno AI

A dal borítója عبدالله حراكي
v4

Készítette: abdullah abdullah Suno AI

Kapcsolódó lejátszási lista

A dal borítója Женю, повертайся
v4

Készítette: Ольга Тарасенко Suno AI

A dal borítója Most mindent szabad
v4

Készítette: Alexander Tajthy - Hayos Suno AI

A dal borítója Milán menjél fürdeni
v4

Készítette: Balázs Lakatos Suno AI

A dal borítója KARMA ZAWSZE WRACA
v5

Készítette: slawomir Suno AI