12

708

Zenét készítette: Aleksandr Suno AI

12
v3.5

@Aleksandr

12
v3.5

@Aleksandr

Dalszöveg
Казанский вокзал от меня сбежал...
Я ехал на север.. попАл на восток..
Что же такое Господь наслал
Не жизнь, а лихОй, неспокойный панк-рок..
Я лечу на собаке в Питер..
Я хочу на собаке в лето..
Словно насморк Господь меня вытер
В подмосковном далеком гетто..
A zene stílusa
80s pop, creepy, synth

Talán tetszene

A dal borítója Mangó klub vár
v4

Készítette: Ibolya László-Szabò Suno AI

A dal borítója Ballagó év
v4

Készítette: Szilvia Szász Suno AI

A dal borítója Vllai
v4

Készítette: Josif Vasili Suno AI

A dal borítója Падает ли снег,
v4

Készítette: Vahtang Roshal Suno AI

Kapcsolódó lejátszási lista

A dal borítója PROCISSÕES, CORRIDA E CAMINHADA
v4

Készítette: Edmilson Santos Suno AI

A dal borítója Kosmiska Pulsen
v4

Készítette: BIGMAN Suno AI

A dal borítója Гауһар жаным
v4

Készítette: Гаухар Досымханова Suno AI

A dal borítója Enyém a világ
v4

Készítette: Alexander Tajthy - Hayos Suno AI