Odrodzenoa

1504

Música creada por Angelika con Suno AI

Odrodzenoa
v4

@Angelika

Odrodzenoa
v4

@Angelika

Letra
(Zwrotka 1)
Byłam światłem, co lśniło na ich czarnym niebie,
Ale oni chcieli cienia, więc gasili mnie w potrzebie.
Wyciągałam dłoń po ratunek – oni wbili nóż w mój bok,
Ktoś, kogo zwałam bratem, oddał mi ostatni cios .

Niebo milczało jak głaz, gdy skonałam na asfalcie

A piekło mnie wołała ,, pokaz w końcu na co stać cię
Pękło serce, nie zostało nic, prócz dymu i popiołu,
Sprzedałam duszę za moc, by upalić ten świat od dołu.
(Refren – melodyjny, mocny)
Podpisałam pakt, już nie ma drogi w tył,
Z ich anioła, teraz bitch co sieje strach i pył.
Z moich łez powstał ten blask, z moich ran wyrósł tron,
Każda blizna to korona, każdy cios to nowy ton.
Niebo mnie wypluło, piekło dało mi głos,
Nie proszę już o zbawienie – ja im dyktuję los.
Z ciemności mam siłę, z cierpienia zrobiłam gniew,
Patrz, jak płonę, patrz, jak rosnę – teraz płonie ich krew.
(Zwrotka 2)
Skrzydła, co były białe, splamiła krew ich kłamstw,
Nie latają do nieba, prowadzą przez klatkę w ich snach.
Każdy upadek był lekcją, każdy ból – to dla mnie znak,
Że gdy ofiara powstanie, całe ich życie to ból i strach.
Byłam cicha – dziś drży ten świat od mojego krzyku,
Byłam nikim – teraz z ognia w żyłach, budzę strach w ich pysku.
. Oni mówią: „zdradziłaś”, ja im mówię: „odnalazłam”,
Bo ten świat i tak spłonął, gdy ja w piekle siłę brałam.
(Refren – mocniejszy)
Podpisałam pakt, już nie ma drogi w tył,
Z ich anioła, teraz bitch co sieje strach i pył.
Z moich łez powstał ten blask, z moich ran wyrósł tron,
Każda blizna to korona, każdy cios to nowy ton.
Niebo mnie wypluło, piekło dało mi głos,
Nie proszę już o zbawienie – ja im dyktuję los.
Z ciemności mam siłę, z cierpienia zrobiłam gniew,
Patrz, jak płonę, patrz, jak rosnę – teraz płonie ich krew.
(Bridge)
Nie chcę litości, nie chcę łaski – to nie czas by błagać,
Mój uśmiech to trucizna, moje spojrzenie to mrok,
Kto mnie ranił, upada dziś, bo widzi swój własny koniec,
Z ruin wzniosłam pałac, a z bólu zrodziłam tron.
(Refren – finał, najmocniejszy)
Podpisałam pakt, już nie ma drogi w tył,
Z ich anioła, teraz bitch co sieje strach i pył.
Z moich łez powstał ten blask, z moich ran wyrósł tron,
Każda blizna to korona, każdy cios to nowy ton.
Niebo mnie wypluło, piekło dało mi głos,
Nie proszę już o zbawienie – ja im dyktuję los.
Z ciemności mam siłę, z cierpienia zrobiłam gniew,
Patrz, jak płonę, patrz, jak rosnę – teraz płonie ich krew.
Estilo de música
Dark trap/rap, female voice. Heavy 808 bass, slow 75–80 BPM, dark piano. Verses rapped with anger and pain, chorus sung with melodic female vocals. Epic, dramatic, fallen angel rising from suffering.

Te podría gustar

Portada de la canción Last Hope to Capital
v4

Creado por Đào Mỹ Nga con Suno AI

Portada de la canción tramonto tortianese
v4

Creado por Stefano d'Ayala Valva con Suno AI

Portada de la canción Felicidades papà
v4

Creado por yeny yusef con Suno AI

Portada de la canción MOJA KOCHANA EKIPA
v5

Creado por slawomir con Suno AI

Lista de reproducción relacionada

Portada de la canción طارق حميضه
v4

Creado por شبل خبه con Suno AI

Portada de la canción György dala
v4

Creado por Andrea Gaszler con Suno AI

Portada de la canción HSC
v4

Creado por Sándor Sütő con Suno AI