Saw-kicsit másképp

917

Nhạc được tạo bởi Krisztián Rajna bằng Suno AI

Saw-kicsit másképp
v4

@Krisztián Rajna

Saw-kicsit másképp
v4

@Krisztián Rajna

Lời bài hát
Tudok egy játékot számotokra aki túléli az a nyertes kezdödjőn a játék

CODM: Operation Retribution (Megtorlás Hadművelet)
A képernyő bezajosodik, megjelenik a klasszikus sárga CODM logó, de át van húzva egy véres X-szel. A hangszórókból recsegve szólal meg a parancs: "Katonák, a lobby-nak vége. Itt nincs respawn, csak a túlélés."
1. Zóna: A "Crash" roncsai között
Mr.SzekTHOR: Egy lezuhant helikopter roncsaiba van zárva. Egy SMRS rakétavető van a kezében, de a célzója rá van rögzítve a saját csapattársaira. Ha nem tudja 60 másodperc alatt hatástalanítani a ravaszt, a rakéta kilő.
¥csoki¥ és Pöttykee: Egy szűk konténerben vannak, ahol lassú Nova Gas szivárog. Csak egyetlen gázmaszkjuk van, amin osztozniuk kell, amíg fel nem törik a kódot.
Tocsi és JOE: Egy Trip Mine (botlóakna) hálózat közepén állnak. Ha bármelyikük megmozdul, a másik felrobban. Csak egy kést használhatnak a zsinórok elvágásához.
Viktor01042015: Egy VTOL irányítópanel előtt ül. Meg kell semmisítenie a saját védelmi tornyait, mielőtt azok végeznek a társaival, de minden lövésnél ő is kap egy kis áramütést.
2. Zóna: A "Standoff" stratégák
DΛRIUȘ és Gzuz187strs: Egy Sniper párbajra kényszerülnek, de a fegyvereikben nincs golyó. A célpontokat (amik a kijáratot nyitják) csak akkor látják, ha a másik a testével takarja el a napfényt a szemközti ablakban.
Anyuci és Apuci: Egy UAV terminált kezelnek. Látják az összes társuk helyzetét a térképen, de csak két embert menthetnek meg a közeledő bombázástól. Kit választanak?
K.Zoli1974.K és Panda@92: Egy Predator Missile irányítását kell átvenniük, de a rakétát nem ellenségre, hanem egy apró lakat kulcsára kell rávezetniük milliméter pontossággal.
jocapapi és HefnerboY: Egy K9-Unit (kutya) ketrecébe vannak zárva. Csak akkor jutnak ki, ha sikerül lecsillapítaniuk a vadállatot a náluk lévő kevés "loot"-tal.
3. Zóna: A "Summit" jeges pokla
SzaSzaDawe és S4NYI85: Egy jeges szakadék felett lógnak egy kötélen. A súlyuk túl sok. Az egyiküknek el kell engednie a fegyverét (és ezzel a védelmét), hogy a másik felmásszon.
Bogi és Ákos: Egy elektromos Shock RC kergeti őket egy labirintusban. Boginak kell navigálnia Ákost, akinek be van kötve a szeme.
KĘÑPÅCSĮ és MATSUMOTO¥HUN: Katana párbaj. De nem egymást kell sebezniük, hanem a falból kijövő golyókat kell "eltéríteniük" a pengékkel, hogy megvédjék a mögöttük lévő generátort.
MetalPhantom亞 és wt.Sandman: Bevetési ruhájukra C4 van szerelve. A hatástalanító kód a másik sisakjának belsejére van írva, de csak akkor látszik, ha a sisak már forrósodik.
4. Zóna: A "Terminal" végső visszaszámlálása
ZODY és S4TY4R0: Egy repülőgép szárnyán állnak. A gép hajtóműve szívja be a levegőt. Egymás kezét fogva kell ellensúlyozniuk a szelet, amíg a mágneszár kiold.
-Ákos- és AeMiT: Egy Transform Shield (pajzs) mögé szorultak. A pajzs lassan izzik, és rájuk dől. Csak akkor áll meg, ha beáldozzák a náluk lévő összes lőszert.
亗SzigonyHun亗 és FitymogyoroHun: Egy vízzel elárasztott gépteremben vannak. Szigonynak a Gravity Spike
Phong cách âm nhạc
Country, robotic vocals

Bạn có thể thích

Bìa bài hát حزن عميق
v4

Được tạo bởi جمال حبيب Với Suno AI

Bìa bài hát Csillagos az ég
v4

Được tạo bởi Dj Nándy Channel Với Suno AI

Bìa bài hát ไม่มีค่า (ราคาศูนย์บาท)
v4

Được tạo bởi อารี โตะก่า Với Suno AI

Bìa bài hát Die letzte Kriegerin (Santander) Teil 18 Cantabra Rock
v5

Được tạo bởi Rüdiger Großer Với Suno AI

Danh sách phát liên quan

Bìa bài hát Володя за рулем
v4

Được tạo bởi Golden Với Suno AI

Bìa bài hát Sore yg indah
v4

Được tạo bởi bazzoke clcp Với Suno AI

Bìa bài hát Három kis csoda
v4

Được tạo bởi Mónika Với Suno AI