гімн

1206

Nhạc được tạo bởi Assakura assakura bằng Suno AI

гімн
v4

@Assakura assakura

гімн
v4

@Assakura assakura

Lời bài hát
[Verse]
Ти пашеш як раб по дванадцять годин
Сон у кишені
Як зламаний дзвін
В очах вже немає ні вогню
Ні весни
Секунди мовчать
А ти все один
[Chorus]
Хочу додому
Але там війна
Моя земля горить до тла
Хочу додому
До рідних стін
Але вдома зараз тільки біль і дим
[Bridge]
Чекаю
Поки поляки вивчать слова
Щоб чути "привіт" замість "cześć" в розмовах
Моє серце кричить
Але мову трима
Бо тут я чужий
А вдома пітьма
[Chorus]
Хочу додому
Але там війна
Моя земля горить до тла
Хочу додому
До рідних стін
Але вдома зараз тільки біль і дим
[Bridge]
Ти чуєш "спердалай"
Але це не кінець
Ти смієшся
А я - наче знову юнець
Спердалай
Спердалай
І світ обертає
Це не слово
Це ритм
Що нас об’єднує
Phong cách âm nhạc
Luftwaffe March

Bạn có thể thích

Bìa bài hát Milene minha esposa meu amor
v4

Được tạo bởi Michael Veiga Với Suno AI

Bìa bài hát shah
v4

Được tạo bởi Adhiyar Lanjaihu Với Suno AI

Bìa bài hát Я приеду к тебе
v4

Được tạo bởi Тамара Музика Với Suno AI

Bìa bài hát 2 do
v4

Được tạo bởi Mark Smith Với Suno AI

Danh sách phát liên quan

Bìa bài hát زلزال
v4

Được tạo bởi Jad Fares Với Suno AI

Bìa bài hát الشيخ أحمد
v4

Được tạo bởi احمدعبدالرحمن ابو عبدالرحمن Với Suno AI

Bìa bài hát Bt song
v4

Được tạo bởi Meet Administrator Với Suno AI