nic nechybí

1425

Nhạc được tạo bởi Filip Maček bằng Suno AI

nic nechybí
v4

@Filip Maček

nic nechybí
v4

@Filip Maček

Lời bài hát
přišel jsi o nohu? To není Žádný med,
ale křečáky, ukoplej palec i zarostlej nehet
můžeš hodit za hlavu. Nebo ta
výhoda, že smrdět bude jen jedna bota.
a tohle moudro znáš?
nikdo ti nepodrazí nohu, když ji nemáš.

To se to žije, to se to zpívá,
když ti nic nechybí ani nepřebývá.

přišel jsi o paži? Blbý. Ale za to
můžeš lidi znervóznit výzvou: ,,ruku na to!“
můžeš se zdát užitečný jak váhy bez jedné misky
ale když něco provedeš, nikdy tě nespoutají želízky.
A když budeš chtít, tak na rameni s ptákem,
můžeš brát všechno hákem.

To se to žije, to se to zpívá,
když ti nic nechybí ani nepřebývá.

Přišel jsi o sluch? řeč je ti cizí?
mluviti stříbro, mlčeti zlato ryzí.
sice tě nadobro umlčí pletené palčáky,
ale ušetřen jsi o šlágru fláky,
o brždění vlaku i sousedy mluvící hlasitě.
Možná neslyšíš housle, ale basy tě
hitnou stejně jak techna fanynky,
k tomu nejsou třeba tvé choré bubínky.

To se to žije, to se to zpívá,
když ti nic nechybí ani nepřebývá.

přišel jsi o zrak? No, i to bolí,
ale všichni hned uhnou před tvou bílou holí,
jak nečistí před gandalfem když nad nimi ční.
a navíc kdo jinej může nosit ve tmě brýle sluneční?
jo a když posnažíš se, jsou tu borci tací,
kteří kompenzují to echolokací.
To se to žije, to se to zpívá,
když ti nic nechybí ani nepřebývá.

máš navíc chromozom? Jednadvacátý?
tak proto je tvůj profil trochu víc placatý.
Nikdo plácnout přes ruku nesmí tě,
i když se do smrti můžeš chovat jak malé dítě.
možná má obětí ze soucitu své vady,
ty ale mizí, když máš přes obličej její vnady.
A i když se víc přivineš k jejímu vršku,
věř, že ti pak nikdo nedá přes držku.

To se to žije, to se to zpívá,
když ti nic nechybí ani nepřebývá.

Máš navíc buňky, co rychle se množí?
na plicích, ve střevě nebo v podkoží?
Přinese to nové zkušenosti, nové vhledy,
ale krásně zapadneš mezi mnichy nebo skinheady.
holá hlava je dnes otázka stylu, potěší kór ta
představa, že vypadáš jak brácha Voldemorta

To se to žije, to se to zpívá,
když ti nic nechybí ani nepřebývá
Phong cách âm nhạc
joyfull enegric folk with guitarr

Bạn có thể thích

Bìa bài hát Die letzte Kriegerin (Santander) Teil 21 VI
v5

Được tạo bởi Rüdiger Großer Với Suno AI

Bìa bài hát Ludwig
v5

Được tạo bởi Gábor Horváth Với Suno AI

Bìa bài hát Za Parę Dni
v4

Được tạo bởi Kacper Smeja Với Suno AI

Bìa bài hát The
v4

Được tạo bởi Sarosh Rathod Với Suno AI

Danh sách phát liên quan

Bìa bài hát Zgubiłem Sen (Italo-Dance Remix)
v5

Được tạo bởi Jerzyna K Với Suno AI

Bìa bài hát Kossuth 4A
v4

Được tạo bởi Andrea Kedves Với Suno AI

Bìa bài hát LATO JEST TU
v5

Được tạo bởi Jerzyna K Với Suno AI