Сон дальнобоя

535

Nhạc được tạo bởi Анатолий Гаврилюк bằng Suno AI

Сон дальнобоя
v3.5

@Анатолий Гаврилюк

Сон дальнобоя
v3.5

@Анатолий Гаврилюк

Lời bài hát
Да дому з Польшчы еду у Брэст
Такая праца дальнабоя
У гэты раз адбыуся добры рэйс
И да шэфа нават пытанняу я не маю
Заязджаю да контролю на мяжу
Там мытник на даглядзе у мяне пытае
Больш за дзесяць тысячау далярау з сабою не вязу
Кажу,шкада,Але прабачце зараз стольки я не маю
Зноу да дому з рэйсу еду у Брэст
Складана трасса была
У гэты разе
То шына спушчала,то з радыятару тасол уцек
И меу я тую працу на увазе
Заязджаю да контролю на мяжу
Там мытник зноу мяне пытае
Кольки грошау я з собой вязу
А я яму,што дзесяць тысяч баксау я яшчэ не зарабляю
Стаю на паузе мне сницца сон
Вязуць мяне у Брэст да дому
З напарникам пьем пива , ямо хамон
И не перашкаджаем мы нико́му
З Польшчы заязджаем да контролю на мяжу
И мытник у мяне пытае
Больш за дзесяць тысячау далярау з сабою не вязу
Неее,кажу яму тольки дзевяць девяццот и закон не парушаю
Phong cách âm nhạc
Шансон

Bạn có thể thích

Danh sách phát liên quan

Bìa bài hát Kk
v4

Được tạo bởi Adi Janek Với Suno AI

Bìa bài hát سنة حلوة ياعمر
v4

Được tạo bởi mahmoud frag Với Suno AI