Mavo Kores

717

เพลงที่สร้างโดย PeszeQ_* ด้วย Suno AI

Mavo Kores
v4

@PeszeQ_*

Mavo Kores
v4

@PeszeQ_*

เนื้อเพลง
[Intro]
Hej, Mavo Kores — podnieście kurz!

[Verse 1]
W Mavo Kores od rana huczy plac,
Kuba liczy śrubki, lecz gubi własny czas.
Ma IQ rozgwiazdy, tak mówią wszyscy w krąg,
A kiedy pytać trzeba — patrzy w sufit jak w dzwon.

[Chorus]
Hej, Mavo Kores, niech się niesie głos,
Tu każdy ma historię, choć czasem ciężki los.
Kuba, Mateusz, Andrzej — cała brygada w takt,
A Michał, ty debilu, znów pomyliłeś znak!

[Verse 2]
Mateusz magazynier zna każdą palet stertę,
Lecz drapie się po dupie, gdy szuka etykietkę.
Potem śmieje się jak foka: ha-ha-ha, o rety!
I nawet wózek widłowy gubi przez to resztę teki.

[Chorus]
Hej, Mavo Kores, niech się niesie głos,
Tu każdy ma historię, choć czasem ciężki los.
Kuba, Mateusz, Andrzej — cała brygada w takt,
A Michał, ty debilu, znów pomyliłeś znak!

[Verse 3]
Andrzej wchodzi do hali — i już wiadomo, że
Jebie gnojem tak potężnie, że wiatr zawraca w tle.
Lecz gdy trzeba ciężar dźwignąć, pierwszy łapie sznur,
Bo pod tym aromatem mieszka serce twarde jak mur.

[Bridge]
Niech kierownik krzyczy, niech się sypie kurz,
My robimy swoje, aż zapadnie zmierzch.
Kuba zna odpowiedź — chyba, może, cóż,
Mateusz śmiechem foki zagłusza cały wóz!

[Final Chorus]
Hej, Mavo Kores, niech się trzęsie dach,
Pracownicy jak legenda, każdy własny fach.
Andrzej niesie zapach, Mateusz ryczy w takt,
Kuba liczy po swojemu, Michał — ogarnij świat!

[Outro]
Mavo Kores, jeszcze raz!
Kuba, Mateusz, Andrzej — jazda!
Michał, nie zgub palety!
Ha-ha-ha — jak foka!
รูปแบบของดนตรี
Potężne polskie country-rock, szybki marszowy rytm, twangująca gitara elektryczna, banjo, stalowa gitara, sprężysty bas, szeroki refren do wspólnego śpiewania, chropowaty męski wokal, humorystyczny barowy charakter, mocna perkusja i efektowna końcówka

ที่คุณอาจชอบ

คัฟเวอร์เพลง Les vacance dans mon pays
v4

สร้างโดย Ergys Hysnillari ด้วย Suno AI

คัฟเวอร์เพลง Огонь и дождь
v4

สร้างโดย Tessa ด้วย Suno AI

คัฟเวอร์เพลง A közös út
v4

สร้างโดย Alexandra Kubat ด้วย Suno AI

คัฟเวอร์เพลง Planos Bajo El Brazo
v4

สร้างโดย samuel janco ด้วย Suno AI

เพลย์ลิสต์ที่เกี่ยวข้อง

คัฟเวอร์เพลง Nyár
v4

สร้างโดย Gyöngyi Szakácsné ด้วย Suno AI

คัฟเวอร์เพลง Die letzte Kriegerin (Dschingis Khan) 38 mystic II
v4

สร้างโดย Rüdiger Großer ด้วย Suno AI

คัฟเวอร์เพลง Gyere Botond
v4

สร้างโดย Barbara Pecsi ด้วย Suno AI

คัฟเวอร์เพลง Ma is téged választalak
v4

สร้างโดย Dóra Mészáros ด้วย Suno AI