Pożegnanie

515

เพลงที่สร้างโดย Sara Mara ด้วย Suno AI

Pożegnanie
v3.5

@Sara Mara

Pożegnanie
v3.5

@Sara Mara

เนื้อเพลง
Pamiętaj aby nie wychodzić z domu bez pożegnania
Nikt nie wie czy obudzicie się koło siebie jak zwykle z rana
Ja spiepszyłam, teraz mijają miesiące a ja żałuje i rozmyślam
Na pewno bym się pożegnała, bo teraz w środku mnie rozwalaaaaaa!
Też wychodził dosłownie na chwilę, nawet nie zabrał fajek
A palił co chwilę.
Nikt się nie spodziewał, że pójdzie na linę.
Przecież nikt nie przeczuwał że nie przyjdzie.
Jednak to się zdarzyło, a w psychice dziurę zostawiło.
Nikt by się po nim tego nie spodziewał, to był najszczęśliwszy człowiek, zawsze się uśmiechał.
Więc nigdy .....
Nie mów nigdy .....
Sama to zrobiłam, mijają miesiące a pustka mnie zabija!!
Na ostatnim pożegnaniu chylińską ci zaśpiewałaaaaaaaaaaaam.
Zawsze razem śpiewaliśmy, tym razem ja sama...
Jak wieczorem wychodziłeś miałeś być za chwilęęęęęęęę!!!!
Dlatego nie żegnałam się bo i tak mieliśmy się widzieć....
Jednak co innego zrobiłeś...
Na drugi dzień Cię....
Nie było....
Nie żyłeś....
Czemu to zrobiłeś!!!
Czemu!!!!
Pragnę tylko Cię....
Przytulić..
Ludzkie życie jest naprawdę zagadką.
Nikt nie wie czy poraz ostatni właśnie nie zasnął.
Doceniajcie każdą minutę spędzoną razem.
Bo będziecie żałować że nie zrobiliście czegoś inaczej.
Te uczucie tak mocno rozwala, że razem z tą osobą umierasz.
Tylko ty kruszysz się w środku...
on ciałem umiera.
Ty w środku pustkę czujesz, on duszą jest, a w sercu i tak Ci baaaardzooooooo źleeeeee...
Na ostatnim pożegnaniu chylińską ci zaśpiewałaaaaaaaaaaam!!!
Zawsze razem śpiewaliśmy, tym razem ja sama....
Jak wieczorem wychodziłeś miałeś być za chwilęęęęęęęęę!!!!!
Dlatego nie żegnałam się bo i tak mieliśmy się widzieć.....
Na drugi dzień Cię....
Nie było....
Nie żyłeś....
Czemu to zrobiłeś!!!
Czemu!!!!
Pragnę tylko Cię....
Przytulić..
GŁUPIE POŻEGNANIE, Ale tylko to...
Przytulić...
Jestem samaaaaaa taki los
Niekochanaaaaaa taki los
Może pukasz do mych drzwi...
Powiedz czemu nie słyszę niiiiiiiic!!!
Kochałeś piosenkę.......
Nawet nie wiedziałam, że można mieć takie emocje.
Tyle ich jest, że nie umiesz do wszystkich dotrzeć.
Żal jest taki mocny, że zaczynasz głośno i wszędzie rozpaczać.
Pustka w sercu funkcjonować ci nie pozwala.
Bezsilność od środka rozwala aż twoją psychikę.
Czujesz się tak bardzo...źle, że sama rozmyślasz nad swoim życiem.
Poczucie winy to najmocniejsza odczuwana emocja.
Masz tyle pytań, złości na siebie, nawet nie śpisz po nocach.
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Dlatego pamiętaj aby zawsze się z każdym ważnym żegnać.
Bo potem jak ja, chodzić i do ciała w kostnicy śpiewać.
Śpiewam to bo ja po prostu czuję ból, bardzo boli....
Krwawię, kruszę się powoli.
รูปแบบของดนตรี
Sad, pianino, violin, scare, female, cry

ที่คุณอาจชอบ

คัฟเวอร์เพลง Die letzte Kriegerin (Santander) Teil 17 Cantabra Rock
v5

สร้างโดย Rüdiger Großer ด้วย Suno AI

คัฟเวอร์เพลง Suresh On The Block
v4

สร้างโดย Suresh Nayak ด้วย Suno AI

คัฟเวอร์เพลง Hívás
v4

สร้างโดย László Nyári ด้วย Suno AI

เพลย์ลิสต์ที่เกี่ยวข้อง

คัฟเวอร์เพลง على باب الساقية
v4

สร้างโดย شقيق الرئيس ด้วย Suno AI

คัฟเวอร์เพลง Urodziny
v4

สร้างโดย Mirosław Zytelewski ด้วย Suno AI

คัฟเวอร์เพลง Die letzte Kriegerin (Santander) Teil 15 Neapolitan
v5

สร้างโดย Rüdiger Großer ด้วย Suno AI