Péter

990

Muziek gemaakt door gina megyeri met Suno AI

Péter
v4

@gina megyeri

Péter
v4

@gina megyeri

Songteksten
Reggel hétkor már bent van a pálya,
Kávé se kell, csak a klíma varázsa,
Nyáron is fűt, mert ő fázik folyton,
Mi meg izzadunk, mint szaunában, jól van!

Columbia mellény, királyi díszben,
A tükörben néz rám: „Hibátlan, kérem!”
Ha valami félrecsúszik, az tuti nem ő,
„Kurva isten bassza meg!” – zeng a főnökidő.

Ő az Üvegkirály, a szakma császára,
Húsz éve gurítja, nincs párja mára,
Kezében a sör, pohárban a bor,
Ha meló van, hát jöhet még nyolc sor!
Mert nála nincs szünet, nincs vasárnap,
„Dolgozni jöttél, nem lazulni, bátyám!”
Az Üvegkirály, mindig korán kel,
És fűt a klíma, télen-nyáron megy el!

Leszokott már, nincs cigi a kézben,
De ha ideges, az asztal veszélyben,
Csapkod, rugdos, forr a levegő,
Aztán nevet, és azt mondja: „Na, ennyi elég, jó!”

Ha rajta múlna, karácsonykor is,
Munkaruhában jönne a Jézus Krisz’,
Naptárban 365 nap,
Mind meló – de ő így boldogabb.

Ő az Üvegkirály, a szakma császára,
Húsz éve gurítja, nincs párja mára,
Kezében a sör, pohárban a bor,
Ha meló van, hát jöhet még nyolc sor!
Mert nála nincs szünet, nincs vasárnap,
„Dolgozni jöttél, nem lazulni, bátyám!”
Az Üvegkirály, mindig korán kel,
És fűt a klíma, télen-nyáron megy el!

Ha hibázol, ő csak néz,
De szerinte ő sosem téved, nézd,
A világ forog, ő meg csak áll,
A Columbia-s, legendás Üvegkirály!
Stijl van muziek
Rock

Je houdt misschien van

Cover van het nummer Boga Aste Nagusia
v4

Gemaakt door Esther Colero met Suno AI

Cover van het nummer C'est noir
v4

Gemaakt door xonce 666 met Suno AI

Cover van het nummer Algo empieza a despertar
v4

Gemaakt door Dolores Galvez met Suno AI

Gerelateerde afspeellijst