ОСН

729

Muziek gemaakt door Анастасія met Suno AI

ОСН
v4

@Анастасія

ОСН
v4

@Анастасія

Songteksten
Не зовнішня війна знищить українців, а внутрішнє невігластво! У нашій громаді є ще ті, що сіють, а нема тих, хто молотить. Доведеться мені своє органічне зерно серпом жати, не буде часу в інтернеті завісати! У всьому є свої плюси, а в сучасному світогляді українців лише сьогодні проявляються мінуси. Залишається надія лише на завтрашній день та на новий світогляд! І ніяким чином не на медогляд перед влаштуванням на роботу із посадою раба. Кожен другий готовий робити на систему, пригнічуючи своє я та свої бажання. Петро на танку не бажає та москалів молотить, Павло на світанку поля хімією заливає та перед корпораціями голову схиляє, Василь як раб цілий день на полях молотить, а комбайна свого не має і в город до друга не завітає, сам не сіє, часу не має, все у супер маркеті купляє. Який хліб, таке зродоров'я! Навчилися нас ГМО годувати, навчаються і лікувати, щоб до пенсії не доживали і свого не мали бо не буде кого в рабів обертати коли будемо своє мати! Органічне зерно дозріло, прийшов час збирати, а у цілій громаді не знайшлося вже комбайна біля жодної хати, немає ні череди, ні бика, щоб запліднити теля. Замість добрив від коня —вихлопи із китайського бугра, йому не потрібно сіно косити, а лише соляру возити та щоб наші батьки лише солярою Землю удобряли то ми б вже хліба не мали! А що будуть мати наші діти від наших, так названих цивілізованих цінностей. Немає череди, а є масло, немає комбайна в громаді, а є в магазині хліб, а хтось з вас задумувався яке те масло і який той хліб і чи врятують вас та ліки від тих нітратів, а чи достойні лише наші діти бути тільки рабами на своїй Землі у своїй країні, працюючи на іноземні корпорації, щоб на штучний хліб та масло заробити? Невже немає інакшого шляху? Звісно є і зозуля про це щороку кує до образу Творця закликає. Звісно можливо сіяти свої органічні злакові, звісно можна мати свого комбайна для всієї громади, звісно можна працювати на себе свідомо, а не бути лише рабом корпорацій та повністю залежати від деструктивної системи. Об'єднавшись в ОСН кожна громада буде мати можливість повністю забезпечувати всі свої першочергові потреби і лише завдяки свідомим самодостатнім громадам ми отримаємо шанс жити дійсно в самодостатній країні. Без відновлення на натурального виробництва українці приречені на вічне рабство та повну залежність від зовнішніх диктаторів як із сходу, так із заходу! Пропоную нашій громаді об'єднатися навколо відновлення виробництва та самодостатності, поступово за рахунок спільного бюджета придбати комбайн для нашої громади, щоб не довелося вам так як мені своє органічне зерно серпом жати та ціпом молотити. А хто не бачить сенсу своє зерно мати, тому доведеться весь вік як раб проживати та своїх дітей на вічне рабство прирікати.
Stijl van muziek
Rap, Nostalgia, Male Voice, 80-120 BPM

Je houdt misschien van

Cover van het nummer قلبِ بی‌قرار
v4

Gemaakt door Milad Rap Artist met Suno AI

Cover van het nummer Tízes gyertya
v4

Gemaakt door Tamás Szepesi met Suno AI

Cover van het nummer LOIRA MORANGO
v4

Gemaakt door Jose do Carmo Carile met Suno AI

Cover van het nummer hazajutott
v4

Gemaakt door Ildikó Fekete met Suno AI

Gerelateerde afspeellijst

Cover van het nummer Fool
v4

Gemaakt door July Banana met Suno AI

Cover van het nummer Mưa Trên Hiên
v4

Gemaakt door Chung Nguyễn văn met Suno AI

Cover van het nummer géné
v4

Gemaakt door Dominique Compin met Suno AI

Cover van het nummer Mi ayuda
v4

Gemaakt door Elí Ramírez Vega met Suno AI