Материнські руки

1330

Suno AI

Материнські руки
v4

@Юлия Чернобай

Материнські руки
v4

@Юлия Чернобай

歌詞
[Verse 1]
Сонце сходить над землею рідною
Мамин голос — ніжний
Як весна
В серці — віра світла і надія
В очах — любов
Що вічно не згаса
Руки теплі — працею натруджені
Та в обіймах — спокій і тепло
Тихим словом біль мені лікуєш
Щоб тримався
Щоб мені везло

[Chorus]
Материнські руки — мій оберіг
Я до тебе
Мамо
Серцем ліг
Коли падаю — піднімеш знов
Ти мій дім
Ти моя любов
Материнські руки — мій маяк
Через бурі
Через дим і страх
Де б не був я
Чую голос твій:
«Сину мій
Повертайся ти живий» (ой-ой)

[Verse 2]
Тихі зморшки — карта всіх тривог
Скільки ночей не зімкнула ти очей
Ти молила
Шепотіла до зірок
Щоб вернувся я додому серед людей
Хліб гарячий
Сіль на білій скатертині
Погляд лагідний зустріне на порозі
І у кожній дрібниці у хатині
Твоя турбота
Сонце на дорозі

[Chorus]
Материнські руки — мій оберіг
Я до тебе
Мамо
Серцем ліг
Коли падаю — піднімеш знов
Ти мій дім
Ти моя любов
Материнські руки — мій маяк
Через бурі
Через дим і страх
Де б не був я
Чую голос твій:
«Сину мій
Повертайся ти живий» (мамо)

[Bridge]
Як стаю дорослим — все одно
Хочеться притиснутись в твоє тепло
Бо в усіх дорогах і світах чужих
Твій простий молитвенний подих зберіг

[Chorus]
Материнські руки — мій оберіг
Я до тебе
Мамо
Серцем ліг
Коли падаю — піднімеш знов
Ти мій дім
Ти моя любов
Материнські руки — мій маяк
Через бурі
Через дим і страх
Де б не був я
Чую голос твій:
«Сину мій
Повертайся ти живий» (ой-ой)
音楽のスタイル
Warm acoustic ballad with male vocals; intimate fingerpicked guitar and soft piano under verses. Chorus blooms with airy pads, lush harmonies, and a subtle percussion build. Energy arcs from hushed, close-mic storytelling into a wide, emotive hook, then settles into a gentle, glowing outro.

よろしければ

曲のカバー Die letzte Kriegerin (Temüjin und Dschamucha) Teil 7 Cantabra Rock
v5

Rüdiger Großer が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー гроза
v4

Таня Шаройко が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Hudik Är Bäst
v4

Niklas Andersson が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー افلين التجارية
v4

Syd Mntic が Suno AI を使用して作成しました

関連プレイリスト

曲のカバー شيله
v4

عصام التام が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー من العايدين
v4

مغترب في السعوديه زائر عدن が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー حس بيا يا خويا
v4

Hamza Kiki が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Die letzte Kriegerin (Temüjin und Dschamucha) Teil 2 Mongolian X
v5

Rüdiger Großer が Suno AI を使用して作成しました