Світ прокидається

1314

Suno AI

Світ прокидається
v4

@Лилия Немченко

Світ прокидається
v4

@Лилия Немченко

歌詞
Світ прокидається в тиші ранковій,
Сонце цілує долини шовкові.
Сміються діти — немає війни,
Лише горизонт і яснії сни.
Мир на землі — це коли сміх лунає,
Коли дитина маму обіймає.
Це літній день, це пісня проста,
Це небо без хмар і душа золота.
Друзі зі мною — і шлях не страшний,
Ми мандруємо світлом, теплом навесні.
Моря і гори, простори без меж,
У кожному серці — любов і безпечно.
Мир на землі — де ми разом і вільні,
Де серце співає в мові рідній.
Подорож — мрія, а дім — в кожнім з нас,
Літо триває — хай триває весь час!
Ми на пляжі під зоряний спів,
Будуєм замки із піску й снів.
Пташки в дорозі, ми — поруч з ними,
Світ без тривоги — світ для людини.
Мир на землі — це коли сміх лунає,
Коли дитина маму обіймає.
Це літній день, це пісня проста,
Це небо без хмар і душа золота.
Мир на землі — де ми разом і вільні,
Де серце співає в мові рідній.
Подорож — мрія, а дім — в кожнім з нас,
Літо триває — хай триває весь час!
音楽のスタイル
романс

よろしければ

曲のカバー يا رامل
v4

ابو نبراس が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Apcinak
v4

Klaudia Kallai が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Siete años contigo
v4

Marcela Alza が Suno AI を使用して作成しました

関連プレイリスト

曲のカバー Mi cálido Abrigo
v4

Yukashy lian montier Kira が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Yova e Isbel
v4

isbel ramos が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Ahmed
v4

Ahmed Sali が Suno AI を使用して作成しました

曲のカバー Mqkinon
v4

Maiki Mendozika が Suno AI を使用して作成しました