879

713

Musica creata da Джон Енот con Suno AI

879
v4

@Джон Енот

879
v4

@Джон Енот

Testi
[Куплет 1]:
Нас затянуло на батут, ду-ду
Тепер ти не та, а я пам'ять собі стирав
Тануть, тануть наші дні...
Те, що вбив в тобі амфетамін
Ми вмирали надто рано!Все здавалося нам особливим!
Знімні квартири – нам цього вистачало
Давай, як раніше, га? Ну, давай скинь мене
Ми називали разом щось там опіком
Давай, вдихай у себе цей порошок
Нам було добре? Нісенітниця! Все це – хімія!
Ти - не я, і не порок це, ми до бійок
Стерва і дурень! Прикинь собі!
Цей тандем, ми вмирали так котрий день
А час іде, іде, іде, іде...
Дівчинко, куди ти з ним по-тихому?

[Приспів2]:
Більше немає тепла на двох -
Все, що у нас забрав амфетамін
Місто серед реклам та вітрин потонуло
І тих, хто був зі мною – втопив, стягнув
Більше немає тепла на двох -
Все, що у нас забрав амфетамін
Місто серед реклам та вітрин потонуло
І тих, хто був зі мною – втопив, стягнув
You might also like

[Куплет 2]:
Заплутані у часі - наш підсумок
Кохання іншого тебе не зігріє
Слова, як струм, - терпів, як міг
Але тепер - я не шкодую...
Зупини мене, зупини
Кохання моє, амфетамін
Кого любив? Кого ділив;
Сил не було, стягнув, втопив
Кохання - препарат, біль чи отрута?
Ти чи я? Хто винний? Хто?
Рай для нас пекло, почуття грати
Нам судилося втратити
Падай краплями дощу!
Весь світ тільки тобі!
Небесами на двох нас поділи

[Приспів]:
Більше немає тепла на двох -
Все, що у нас забрав амфетамін
Місто серед реклам та вітрин потонуло;
І тих, хто був зі мною – втопив, стягнув
Більше немає тепла на двох -
Все, що у нас забрав амфетамін
Місто серед реклам та вітрин потонуло;
І тих, хто був зі мною – втопив, стягнув
Stile di musica
Hip Hop, Romantic, Male singer, 60-80 BPM

Potrebbe piacerti

Playlist correlata

Copertina della canzone In quattro per santiago
v4

Creato da Marco Cannizzaro con Suno AI

Copertina della canzone Azapám poros útja
v4

Creato da Alexander Tajthy - Hayos con Suno AI

Copertina della canzone GUERRERO NARANJA
v4

Creato da Vlamir Danilo Diaz Vidal con Suno AI