Piszę ten rap bo odczuwam wdzięczność za to co mam, dostaję od wszechświata cały

900

Musik erstellt von Miłosz Karczewski mit Suno AI

Piszę ten rap bo odczuwam wdzięczność za to co mam, dostaję od wszechświata cały
v4

@Miłosz Karczewski

Piszę ten rap bo odczuwam wdzięczność za to co mam, dostaję od wszechświata cały
v4

@Miłosz Karczewski

Text
Piszę ten rap bo odczuwam wdzięczność za to co mam,
dostaję od wszechświata cały swój piękny świat,
rap gram już od 2 lat i dobrze mi idzie brat,
nigdy nie chciałem dla was źle a i tak byłem traktowany jak kat.

Jestem kotem w ludzkiej postaci, człowiekiem robotem,
nie chcę iść do pracy, a robić to co kocham, chłopie.
Jeśli mnie nie rozumiesz, to masz problem, tyle w temacie,
jestem ziomek dla tego, kogo mogę nazwać bratem.

Płynę sobie statkiem i to ja w rękach trzymam ster ten,
dzięki czemu mogę zmienić kierunek w każdą stronę.
Mam przy sobie duży ładunek skarbu i wiedzy — proste,
jestem czasem jak w labiryncie i wyjść z niego nie mogę,

tylko wtedy, gdy obcuję z kłamstwem,
prawda zna swoje miejsca własne,
z wyjściem na świat, z darem przy sobie w klatce.
Serce prowadzi, a umysł tworzy obraz i kształt ten życia.

Nie chcę być dla was niewart, wierz —
staram się, staram wyjść na wierzch,
pomachać wam: tu jestem, choć z mną też.
To mój świat jest — i ja decyduję, co w nim ma być.
Musikstyle
Hip Hop

Du magst vielleicht

Cover des Liedes Pani Bożenko Dziękujemy
v4

Erstellt von AGNIESZKA KUFEL mit Suno AI

Cover des Liedes Четыре Сезона
v4

Erstellt von Svetlana Sapozhnikova mit Suno AI

Cover des Liedes Protôtô no Rio
v4

Erstellt von Aparecido Gomes Jardim mit Suno AI

Verwandte Playlist

Cover des Liedes Husi
v4

Erstellt von Patrik Bákai mit Suno AI

Cover des Liedes Hőtágulás
v4

Erstellt von Balázs Lakatos mit Suno AI

Cover des Liedes EQUIPE DE ELÉTRICA E SOM
v4

Erstellt von Edmilson Santos mit Suno AI