Fehér babák

855

Musik erstellt von libatolvaj mit Suno AI

Fehér babák
v4

@libatolvaj

Fehér babák
v4

@libatolvaj

Text
Éltek-e még
régi lányok,
vagy alusztok már,
vagy alusztok már?
Vizes homokban,
sárból ágyon.
Sok fehér babáim,
fehér babáim,
fehér babák.

Mi történt,
mi történt lányok,
hová tettétek,
sok régi lányok?
Vizes homokban,
vagy hol bújtatjátok?
Hová tettük el,
veszítettük el,
és dobáltuk el?

Ha kérdezném,
ezt mondanátok:
elszakadt inged,
régi kabátod
nálunk találod.
Elvittük magunkkal,
homokból ágyba,
vízbe és sárba,
mi fehér babák.

Éltek-e még
régi lányok,
vagy alusztok már,
vagy alusztok már?
Vizes homokban,
sárból ágyon.
Sok fehér babáim,
fehér babáim,
fehér babák.


Valami történt,
valami, lányok;
rajtatok látom,
rajtam látjátok;
elveszett végképp,
vagy ti bújtatjátok.
Ti, fehér babáim,
fehér babáim,
fehér babák.
Musikstyle
Blues, Nostalgia, slow sad, whispering voice, 60-80 BPM

Du magst vielleicht

Cover des Liedes على باب الساقية
v4

Erstellt von شقيق الرئيس mit Suno AI

Cover des Liedes STILL NOT GOODBYE
v5

Erstellt von Jerzyna K mit Suno AI

Cover des Liedes Felicidades papà
v4

Erstellt von yeny yusef mit Suno AI

Verwandte Playlist