Pusztítás

534

Music Created By Nexus91 With Suno AI

Pusztítás
v3.5

@Nexus91

Pusztítás
v3.5

@Nexus91

Lyrics
Sziasztok! Elöször is szeretnék elnézést kérni, de szabályzatot fogok sokszor sérteni nem is egyszer!
Szóval: sokat gondolkodtam hogy mi legyen az elmúlt időszakban lévő vitákkal. Vannak olyan dolgok ami nem tudni hogy új vagy ugyanaz ami eddig volt. Ez pedig a lázadó csoport tagjai és az ottani csevegések. Nem tudom hogy kinek ártottam valahogy is, de engem egy jó pár ember nagyon utál. Nagyon szépen megkérem azt az ember aki jelenleg itt is fent van meg a lázadó szeron is hogy fotozza be vagy mondja el ezt a kis monologot. Mert elérték azt hogy ezt tegyem.
Most vagy átruházom Lacira ezt a szervert és én mindenhonnan lelépek, vagy pedig elő veszem a GECI énemet, amit én magam sem szeretek. De sajnos kihozzák belőlem. Vannak emberek akikben semmi gerinc sincs hogy ha problémája van velem azt velem közölje és ne a hátam mögött. Mert az hogy írásban nagy a fasza de mikor hivasba kéne jönnie hogy emondja nekem hogy mi a fasz baja van velem. Mert az ilyen ember egy gerinctelen kis fasz. Ha van vér a faszába akkor keressen meg. Engem lehet szidni, de ha a barataimat vagy az anyámat a szajára veszi azt nem fogom hagyni! Na mostantól már van oka azt mondania hogy egy geci vagyok. De ezt ő/ők hozták ki belőlem!
Azt tudni kell hogy nagyon megszerettem itt mindenkit! Nekem senkive nincs semmilyen problémám. Én itt barátokat találtam. Egy biztos, ha elhagyom ezt a közösséget jó szívvel és sok élménnyel megyek el. De azoknak az embereknek üzenem akik ilyenek hogy nézzenek magukba.
Gondoljanak abba bele hogy ha az ő/ők háta mögött ugyan ez történik.
Elnézést kérek ezért, de most jött el az az idő amikor elég!
Ja és soha nem beszéltem a magas lóról! Saját háza táján kéne sepregetni mielőtt összeomlik! És nem kéne copizni amit más kitalál . Arra kérek mindenkit hogy mindenki saját véleményét adja ki ne valakiét a háttérben.
Ez csak annak/azoknak szól akik ebben az egészben benne van!
Örülök hogy megismertelek titeket. Jó emberek vagytok. De ez a pár ember....
Style of Music
szomorú

You Might Like

Cover of the song JESTEŚ MOIM ODDECHEM
v5

Created By slawomir With Suno AI

Cover of the song Kaja
v4

Created By Danuta Gałyga With Suno AI

Related Playlist

Cover of the song Wieder zurück
v4

Created By Volker Beckert With Suno AI

Cover of the song Atassa Wah
v4

Created By Vano Rema (Vano Rema) With Suno AI

Cover of the song Fagylég Kör
v4

Created By Zoltán Takács With Suno AI

Cover of the song Time on My Side
v4

Created By Abdullo Mahinbekzoda With Suno AI